Lidé

Každý z nás pochází z jiného koutu republiky. Jsme tak rozdílní, až se nechce věřit, že spolu pracujeme již 19 let. Přesto se naše cesty setkaly. Spojil nás život v Praze, společní přátelé, láska k vínu a jeho filozofii. Dobré jídlo doprovázené pěkným vínem se pro nás stalo součástí životního stylu.

Milo

Milovník vín z jižního podnebního pásma. Obdivovatel Francie, francouzské gastronomie a francouzské nedbalé elegance. Světoběžník, pro kterého se Francie stala druhým domovem. Jižní Francii procestoval křížem krážem již v době, kdy tento kraj u nás znali jen milovníci historie a pár zasvěcených. Od té doby je jeho životní cestou osvěta. A jak nejlépe přiblížit mentalitu lidí, kulturu a kouzlo tamějších měst a vesniček než skrze víno?

Olinka

Nejšarmantnější prezentátorka vín v České republice. Zábavná, nezkazí žádnou legraci. Z nespočet setkání s vinaři si pamatuje ty nejvtipnější historky.

Romana

Tichý a nenápadný iniciátor zásadních změn ve vývoji společnosti. Hlava projektu lex vinum, která vymyslela a naolejovala jeho součástky. Vyřizuje objednávky, koordinuje logistiku a vyplňuje lejstra pro úřady. Práci dělá s poctivostí sobě vlastní a ještě k tomu má tak vytříbený vkus, že si velmi záhy oblíbila naše nejlepší vína.

Co víno spojí, člověk nerozlučuj…