O nás

 

Náš příběh

lex vinum = společný projekt společnosti LANGUEDOC.CZ a jejích partnerů, jehož cílem je nabídnout co nejširší škálu vín z rodinných vinařství z celého světa.

Projekt, který jste nám pomohli vymyslet vy, naši zákazníci a přátelé vína. Aby byla naše nabídka co nejkomplexnější a nejzajímavější. Aby obsahovala vína pro běžné popíjení i pro top gastronomii, včetně vín naturálních, autentických, biodynamických, vín pro vegany či těch bez siřičitanů...

Již 19 let pro vás vybíráme vína, vyprávíme příběhy o vinařích, které známe osobně, seznamujeme vás s vinařskými regiony celého světa.

lex vinum = kážeme víno, pijeme víno. Jsme to, co jíme a pijeme.

Lidé

Každý z nás pochází z jiného koutu republiky. Jsme tak rozdílní, až se nechce věřit, že spolu pracujeme již 19 let. Přesto se naše cesty setkaly. Spojil nás život v Praze, společní přátelé, láska k vínu a jeho filozofii. Dobré jídlo doprovázené pěkným vínem se pro nás stalo součástí životního stylu.

Milo

Milovník vín z jižního podnebního pásma. Obdivovatel Francie, francouzské gastronomie a francouzské nedbalé elegance. Světoběžník, pro kterého se Francie stala druhým domovem. Jižní Francii procestoval křížem krážem již v době, kdy tento kraj u nás znali jen milovníci historie a pár zasvěcených. Od té doby je jeho životní cestou osvěta. A jak nejlépe přiblížit mentalitu lidí, kulturu a kouzlo tamějších měst a vesniček než skrze víno?

Olinka

Nejšarmantnější prezentátorka vín v České republice. Zábavná, nezkazí žádnou legraci. Z nespočet setkání s vinaři si pamatuje ty nejvtipnější historky.

Romana

Tichý a nenápadný iniciátor zásadních změn ve vývoji společnosti. Hlava projektu lex vinum, která vymyslela a naolejovala jeho součástky. Vyřizuje objednávky, koordinuje logistiku a vyplňuje lejstra pro úřady. Práci dělá s poctivostí sobě vlastní a ještě k tomu má tak vytříbený vkus, že si velmi záhy oblíbila naše nejlepší vína.

Co víno spojí, člověk nerozlučuj…

Kontakty

e-shop lexvinum.cz:

e-mail: info@lexvinum.cz

tel.: 732 144 655

výdejní místo: areál Neu-drinks, Hlavní 195, 253 03 Chýně, Praha-západ

----------------------------------------

sídlo společnosti:

LANGUEDOC.CZ s.r.o.
Hlavní 195 
253 03 Chýně

IČ: 27118789 
Registrace: obchodní rejstřík, vedený Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 97673

e-mail: vino@languedoc.cz

Miloslav Miškay, tel. 731 468 929 
Olga Vincencová, tel. 732 618 741 
Romana Futová, tel. 734 570 264

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem