Dopravní a platební podmínky

Dopravu a platbu si můžete vybrat, jak vám to vyhovuje. Možností je hned několik. Záleží, jak rychle a výhodně chcete objednané zboží mít.
Přehledně vše najdete v této tabulce a podrobnosti si můžete přečíst níže.

Doprava je zdarma při nákupu nad 1999 Kč

 Tabulka_DopravaPlatby_nova

Doprava kurýrem a rychlost dodání
Víno dodáváme po Praze do jednoho až dvou pracovních dnů, mimo Prahu do dvou až tří pracovních dnů od přijetí objednávky prostřednictvím kurýrů Messenger (celá ČR) a Dan (Praha a okolí), popřípadě vlastní dopravou „lex vinum“.
V den doručení vína vám ráno přijde SMS s telefonním číslem na kurýra, který k vám víno přiveze, a odhadovaným časem doručení. V SMS zprávě je tel. kontakt na řidiče, se kterým si případně můžete domluvit změny. Je ve vlastním zájmu kupujícího, aby uvedl aktivní telefonické spojení a vybral adresu dodání, kde bude v rámci pracovní doby k zastižení.
Každá láhev je bezpečně zabalena a na cestě k vám s ní Messenger manipuluje ručně. Díky tomu se nemusíte obávat žádného poškození.
 
Osobní odběr
Na základě dohody si můžete víno vyzvednout osobně v pracovních dnech od 9:00 do 16:00 na adrese – naleznete nás zde (google maps):
e-shop lexvinum.cz (areál Neu-drinks)
Hlavní 195
25303 Chýně
Tel.: 732 144 655
Jakmile bude Vámi objednané zboží připravené k vyzvednutí, zašleme Vám informační email a SMS zprávu. Vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí nejpozději následující pracovní den. Objednané zboží je nutné vyzvednout nejpozději do tří pracovních dní po připravení zboží k vyzvednutí.
Vše bude jednodušší a rychlejší, když budete mít připravenou potřebnou částku.
 
 

Možnosti platby

Hotově   ▪   Kartou   ▪   Online: kartou nebo zrychleným bankovním převodem   ▪   Převodem

Hotově nebo platební kartou: při osobním odběru zboží nebo převzetí zboží od dopravce

Bankovním převodem předem: na základě námi vystavené zálohové (proforma) faktury se splatností do 5 pracovních dnů na účet číslo 2501871399 / 2010, vedený u Fio banky. Po jejím uhrazení okamžitě expedujeme zboží.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267